Koncerty Koncerty

Dni Kołobrzegu - koncert De Mono

  • Data rozpoczęcia:
    21 MAJA 20:00
  • Data zakończenia:
    21 MAJA 23:00

Zapraszamy 21.05.2022 roku o godzinie 20.00 na koncert zespołu De Mono z okazji Dni Kołobrzegu do Portu Pasażerskiego.

35 lat minęło, ale dziesiątki fanów zespołu De Mono doskonale wie, że to jeszcze nie koniec!

Wieloletnie doświadczenie, tysiące wspólnych wspomnień i koncertów… a muzycy wciąż udowadniają, że w parze z każdym kolejnym krokiem idzie jeszcze większa doza stylu i  dobrego smaku.

Debiutancki album zespołu „Kochać inaczej” (1989 r.) zdobył szereg nagród i wyróżnień a tytułowa piosenka była notowana na Liście Przebojów Programu Trzeciego przez ponad rok i stała się polskim evergreenem. Kolejny album „Oh Yeah!” (1990 r.) przyniósł m.in. przeboje „Moje miasto nocą” czy „Zostańmy sami” i umocnił zespół w czołówce polskiej sceny rockowej.

De Mono to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki popularnej - nowy wizerunek, nowe płyty - „RESET” i „OSIECKY” - wszystko to jest doskonałym powodem, aby odwiedzić jeden z występów zespołu! Stali fani z pewnością usłyszą doskonale znane przeboje w nowych aranżacjach, a osoby, które zobaczą zespół na żywo po raz pierwszy, z pewnością docenią energię płynącą od muzyków.

Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x