Pozostałe Pozostałe

Pociąg Pirat

  • Data rozpoczęcia:
    28 MAJA 10:30
  • Data zakończenia:
    28 MAJA 18:02
Jak co roku z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przyjedzie z Poznania do Kołobrzegu pociąg Pirat (aż do portu pod samą latarnią morską).
Do realizacji pociągu zaplanowano skład historycznego pociągu zestawionego z zabytkowego taboru Turystyki Kolejowej TurKol.pl, a także przewoźnika prywatnego. Wagony będą w historycznych barwach (oliwkowe wagony). Pasażerowie skorzystają z przejazdu pociągiem ciągniętym przez lokomotywę spalinową serii SU42 lub SM42 - w barwach firmowych przewoźnika lub historycznych, tradycyjnych zielonych - w zależności od możliwości pozyskania lokomotywy w barwach historycznych. Pociąg będzie zestawiony z historycznych, pasażerskich wagonów przedziałowych 1 oraz 2 klasy zabytkowych, a także zabytkowego wagonu barowego WARS.
Pociąg przyjeżdża do Kołobrzegu dnia 28.05.2022 o 10:30, a na placu przy latarni morskiej można go będzie zobaczyć o godzinie 10:50.
RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x